Home   Bez kategorii   Konsolidacja dla każdego

Konsolidacja dla każdego

Prawie połowa Polaków posiada otwarty kredyt w banku. Świadczy to w głównej mierze o tym, iż Polaków (szczególnie tych młodych, w wieku 18-30 lat) nie stać na większe wydatki takie, jak np. kupno samochodu czy mieszkania. W tym celu zaciągamy kredyty spłacając je z lepszym lub gorszym skutkiem. Dodatkowo często mamy również inne równoległe zobowiązania, jak wszelkie umowy ratalne np. na telewizor czy lodówkę. To również można zaliczyć do “długu”, który spłacamy.

Idąc tym tokiem myślenia możemy zaryzykować stwierdzenie, że przynajmniej połowa Polaków posiada przynajmniej jeden kredyt. Jest jednak wiele osób, których zobowiązania nie kończą się na tym jednym. Posiadając więcej kredytów, mamy obowiązek pamiętać o ich kwotach i bankach, u których mamy zaciągnięte zobowiązanie oraz co miesiąc pilnować terminów spłaty. Istnieje ryzyko, że o czymś zapomnimy lub pomylimy kwoty/terminy, przez co banki nałożą na nas karę za brak spłaty zgodnej z umową. Jednocześnie nie mając uporządkowanych zadłużeń, nie jesteśmy w stanie ułożyć sobie dobrego planu ich spłaty i często popadamy w długi.

Konsolidacja jest działaniem, które pomoże nam połączyć wszystkie kredyty w jeden dług. To dobre rozwiązanie, ułatwiające spłatę zobowiązań, a właściwie – jednego większego zobowiązania. Do zapamiętania mamy już tylko jeden termin co miesiąc, jedną kwotę kredytu i jedną instytucję, z którą mamy podpisaną konkretną jedną umowę. Jest to o wiele prostsze i przyjemniejsze rozwiązanie szczególnie dla tych, którzy już zaczynali mieć problemy ze spłatą ciążących na nich zobowiązań. Konsolidacja kredytu umożliwia obniżenie kwoty miesięcznej raty kosztem wydłużenia okresu kredytowania. Oznacza to więc, że będziemy spłacać dłużej, ale przynajmniej będzie nas na to stać i unikniemy naliczania odsetek za zwłokę.

Co możemy połączyć w kredyt konsolidacyjny?

• Kredyt hipoteczny,
• Kredyt samochodowy,
• Kredyt ratalny,
• Kartę kredytową,
• Kredyt w rachunku bieżącym.

Jeśli posiadasz problemy ze spłatą kilku z powyższych kredytów, ułatw sobie życie decydując się na ich konsolidację. Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Get Best Services from Our Business.