Home   Bez kategorii   Pożyczki bez weryfikacji – czy to możliwe?

Pożyczki bez weryfikacji – czy to możliwe?

Jeżeli kiedykolwiek korzystaliśmy z usług kredytowych w bankach lub SKOK-ach, a do tego mieliśmy problem ze spłatą jakiegoś zobowiązania, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że posiadamy negatywne wpisy w Biurze Informacji Kredytowej. Czy w takim wypadku mamy szansę na pożyczkę?

 

Oczywiście, szansa na uzyskanie pożyczki istnieje. Nie dostaniemy jej natomiast w banku, gdyż banki i SKOKi zawsze korzystają z danych zawartych w BIK. Weryfikacji nie wymagają natomiast instytucje pozabankowe, czy tez osoby prywatne, u których pożyczkę chcemy zaciągnąć.

Głównymi organami, w których firmy mogą pozyskać dane odnoszące się do naszej historii kredytowej są BIG, ERIF, BIK oraz KRD. Warto o tym wiedzieć, gdyż część pożyczkodawców, reklamuje się hasłami “pożyczki bez sprawdzania w BIK”, tymczasem wymaga zgody na sprawdzenie nas w pozostałych instytucjach.

Szybkie pożyczki jednak w dużej mierze nie weryfikują pod tym względem klientów. Oferują one małe kwoty na krótki okres czasu, a ich głównym zabezpieczeniem jest stosunkowo wysokie oprocentowanie. Nie są tu wymagane żadne poświadczenia, musimy jedynie potwierdzić swoje dane osobowe, do tego będzie potrzebny nam dowód i w przypadku złożenia wniosku online weryfikacja przez przelew z naszego konta na konto pożyczkodawcy małej kwoty (maksymalnie 1zł).

Co jeśli będziemy chcieli uzyskać większą ilość pieniędzy bez weryfikacji? Jest to możliwe, jednak tutaj pożyczka będzie musiała być obciążona zastawem. Zastawić można nieruchomości, ruchomości o dużej wartości (np. samochód czy maszyny rolnicze), oraz inne cenne przedmioty, których wartość przekracza pożyczaną kwotę.

Takie rozwiązania pozwalają w prosty i szybki sposób uzyskać potrzebną kwotę pieniędzy osobom, którym banki nie dają takiej możliwości. Trzeba jednak pamiętać o zachowaniu zdrowego rozsądku, w wybieraniu kwoty pożyczki. Sami najlepiej znamy swoje możliwości, więc podejmujmy decyzje odpowiedzialnie, tak by spłata nie przyniosła nam żadnych problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Get Best Services from Our Business.